Sokol Dobrovíz - Sokol Tuchoměřice B 7:0 (4:0)

Sestava: Kalivoda - Prokosch (75. Krupička M.), Krása, Kincl, Hlůže Z. - Vosáhlo J., Schwarzer (46. Schiller), Vosáhlo M. (82. Kubeš), Krupička J. - Votava, Hlůže J. (67. Krupička F.)

Góly: Votava 2, Vosáhlo J., Krupička J., Hlůže Z., Schiller, Krupička F.

Rozhodčí: Lébl

Žlutá karta: Hlůže J.

V Tuchoměřicích jsme sice na podzim ztratili 2 body za remízu, v jarní odvetě jsme však na hřišti kralovali a o osudu zápasu bylo jasno již od úvodních minut. Hráči chtěli napravit ne příliš dobrý dojem z posledních zápasů a k tomuto přistoupili velmi zodpovědně. Určitě nám vyhovovaly i podmínky - výborně připravený trávník a déšť. K vidění bylo mnoho pohledných akcí i střeleckých pokusů, i když ne vždy přesných. Přesto se cení i pokusy. Ve 2. poločase dostali dostatek prostoru na hřišti i náhradníci, dokázali se prosadit i střelecky. Diváci se fotbalem bavili, a tak to má být. Věřme, že i ve zbývajících 3 mistrovských zápasech.