Sokol Vonoklasy - Sokol Dobrovíz 2:5 (0:3)

Sestava: Kalivoda - Soukup (57. Kubát), Kincl (46. Schiller), Krása, Hlůže Z. - Vosáhlo J., Karfík, Vosáhlo M. (74. Veselý), Krupička J. - Votava (46. Hlůže J.), Bouška (82. Kubeš)

Góly: Bouška 4, Kalivoda

Rozhodčí: Červenka

Žluté karty: Kalivoda, Vosáhlo M., Votava

Poslední zápas sezóny se hrál v pohodovém tempu. Od začátku jsme hru diktovali, předvedli jsme několik oku lahodících kombinací, brzy si vytvořili dostatečný náskok. Vypadalo to, že bychom mohli dosáhnout i dvouciferného vítězství. Samozřejmě byly k vidění i nepřesnosti, ale šancí na vstřelení dalších gólů bylo hodně, bohužel nevyužitých.
Vstup do 2.poločasu byl rozpačitý, hráči se již asi viděli na rozlučce se sezónou. Chyba v obraně vedla k penaltě a domácímu snížení. Pak jsme v rychlém sledu i my kopali 3 penalty, z nichž však 1 zůstala neproměněna. Poté byla hra rozkouskována mnoha střídáními a další gól se nám vsítit již nepodařilo. Naopak domácí v závěru ještě stav korigovali.
Výsledek již nic nemohl změnit na faktu, že v soutěžním ročníku 2015/2016 jsme obsadili celkové 2.místo se ziskem 59 bodů.