• TJ Sokol Dobrovíz - oficiální stránky fotbalového klubu
  • TJ Sokol Dobrovíz - oficiální stránky fotbalového klubu
Sponzoři
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Počítadlo
TOPlist
Členové TJ

Seznam členů TJ Sokol Dobrovíz naleznete ZDE

 

TJ Sokol Dobrovíz - oficiální stránky fotbalového klubu

V sobotu na turnaj do Hostouně

V sobotu 17.8. se zúčastní náš tým Memoriálu Jirky Kukelky v Hostouni. Níže propozice turnaje a rozpis našich zápasů:

Celý článek...

 

Oslabeni jsme v závěru odpadli

Finále Memoriálu obětí fašismu 2019

Sokol Dobrovíz - Sokol Hostouň B 1:4 (0:0)
Sestava: Kubeš - Vosáhlo J., Hanuščík, Vosáhlo M., Lev, Knotek, Krupička, Dolejš, Hlůže J., Valko, Racocha, Eliáš, Maršálek
Gól: Racocha
Červená karta: Kubeš

O 3. místo

SK Velké Přítočno - FC Přední Kopanina B 5:5 (3:1)  na penalty 4:5
 

Úspěšný tréninkový zápas

Sokol Dobrovíz - Tatran Rakovník B 8:3 (5:1)

Sestava: Kubeš - Vosáhlo J., Karfík, Hanuščík, Lev, Knotek, Krupička, Urban, Vosáhlo M., Mikeš, Racocha, Dolejš, Votava, Hlusička, Hlůže J., Eliáš

Góly: Racocha 3, Dolejš 3, Krupička, Hlůže J.
 

Výsledky 1. dne turnaje

Sokol Hostouň B - SK Velké Přítočno 8:0 (4:0)

Sokol Dobrovíz - FC Přední Kopanina B 5:1 (1:0)
Sestava: Kubeš - Vosáho J., Karfík, Hanuščík, Lev, Knotek, Krupička, Urban, Vosáhlo M., Racocha, Dolejš, Votava, Eliáš
Góly: Racocha 3, Dolejš 2

Dnešní program:
15.00 hodin o 3. místo: SK Velké Přítočno - FC Přední Kopanina B
17.30 hodin finále: Sokol Dobrovíz - Sokol Hostouň B

 

Brigáda

Brigáda na hřišti v sobotu 10.8. od 9.00 hodin.
 

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 4 z 231

FOTOGALERIE
Fotky z akcí Sokola Dobrovíz nově ZDE
Další zápasy

ST 11.9.      17.30 hod.       Dobrovíz - Roztoky

SO 14.9.     17.00 hod.       Štěchovice B - Dobrovíz

ÚT 17.9.     17.00 hod.       Hostivice - Dobrovíz

Odehrané zápasy

Dobrovíz - Choteč 3:4 (0:0)

Měchenice - Dobrovíz 2:5 (0:3)

Kněževes - Dobrovíz 1:7 (1:4)

Aktuální tabulka
1. Čisovice 14:2 7
2. Dolní Břežany 13:6 7
3. Tuchoměřice 8:3 7
4. Dobrovíz11:6 6
5. Zlatníky 11:9 6
6. Hostivice 7:5
7. Zbuzany B7:1
8. Libeř 4:6
9. Roztoky 2:6
10. Choteč 6:12 3
11. Měchenice 4:12 3
12. Štěchovice B 1:2 1
13. Dobříč 6:13
14. Psáry 1:8
15. Krňany 2:6