• TJ Sokol Dobrovíz - oficiální stránky fotbalového klubu
  • TJ Sokol Dobrovíz - oficiální stránky fotbalového klubu
Sponzoři
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Počítadlo
TOPlist
Členové TJ

Seznam členů TJ Sokol Dobrovíz naleznete ZDE

 

TJ Sokol Dobrovíz - oficiální stránky fotbalového klubu

Ve Velkém Přítočně třetí

Sokol Dobrovíz - Sokol Červený Újezd 9:3 (4:2)

Sestava: Kalivoda - Vosáhlo J., Karfík (75. Kubeš), Hanuščík (46. Krása), Vlasatý (60. Hlůže J.) - Urban, Vosáhlo M., - Dolejš, Krupička L., Soukup - Racocha

Góly: Dolejš 4, Racocha 3, Hlůže J. 2

Na letošním Memoriálu Jana Burgera ve Velkém Přítočně jsme obsadili třetí příčku.
 

Těsná prohra

Sokol Dobrovíz - Baník Švermov 3:4 (2:2)

Sestava: Kalivoda - Vosáhlo J., Vosáhlo M., Soukup, Novák L. - Urban, Dolejš - Eliáš, Krupička L., Hlůže J. - Hanuščík
střídali hokejově:Kubeš, Hlůže Z., Krupička F.

Góly: Hanuščík 2, Urban


 

Los Poháru OFS

V 1. kole Poháru OFS Praha-západ pojedeme na hřiště Sokola Kněževes ve středu 28.8. od 17.30 hod.
Vítěz tohoto zápasu přivítá ve 2. kole na svém hřišti SK Roztoky.
 

Hřiště Dobrovíz

Středa 24.7. od 18.00 hodin:           ZRUŠENO
Sokol Hostouň - FK Viktoria Žižkov

Pátek 26.7. od 18.30 hodin:
Sokol Hostouň - FK Králův Dvůr
 

Nový soutěžní ročník rozlosován

Nováčky OP 2019/2020 jsou TJ Choteč, SK Roztoky, Meteor Libeř a FK Zbuzany B.

Celý článek...

 

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 9 z 235

FOTOGALERIE
Fotky z akcí Sokola Dobrovíz nově ZDE
Další zápasy

NE 1.3.    10.00 hod.          Žihle B - Dobrovíz

SO 7.3.    10.00 hod.  Tatran Rakovník B - Dobrovíz

SO 14.3.  14.00 hod.  Hostouň B - Dobrovíz

Odehrané zápasy

Tuchoměřice - Dobrovíz 0:4 (0:3)

Dobrovíz - Dobříč 4:0 (2:0)

Roztoky - Dobrovíz 0:2 (0:0)

Aktuální tabulka
1. Čisovice48:17 34
2. Zbuzany 59:33 30
3. Psáry 40:20 29
4. Tuchoměřice33:17 28
5. Dobrovíz37:15 25
6. Štěchovice B 29:26 21 
7. Zlatníky36:34 19
8. Dolní Břežany 36:44 19 
9. Roztoky 36:35 18
10. Hostivice 25:31 18
11. Měchenice 23:45 18
12. Dobříč 28:47 17
13. Libeř 26:46 12
14. Choteč 26:46
15. Krňany 25:51