• TJ Sokol Dobrovíz - oficiální stránky fotbalového klubu
  • TJ Sokol Dobrovíz - oficiální stránky fotbalového klubu
Sponzoři
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Počítadlo
TOPlist
Členové TJ

Seznam členů TJ Sokol Dobrovíz naleznete ZDE

 

TJ Sokol Dobrovíz - oficiální stránky fotbalového klubu

Přípravné zápasy

Čtvrtek 9.8. od 18.30 hodin
Sokol Dobrovíz - Sokol Hostouň B

Neděle 12.8. od 18.00 hodin
Sokol Dobrovíz - FK Středokluky
 

Vítězně na turnaji v Přítočně

Memoriál Jana Burgera 2018 ve Velkém Přítočně:

Semifinále: 
Sokol Dobrovíz - SK Lány 2:1 (1:0)
Sestava: Kubeš - Vosáhlo J., Karfík, Krupička J., Hlůže Z., Johanovský, Valko, Knotek, Hlůže J., Ogurčák, Bouška, Vosáhlo M., Urban, Šíma
Góly: Bouška, Hlůže J.

Finále:
Sokol Dobrovíz - SK Velké Přítočno 4:2 (2:1)
Sestava: Kubeš - Vosáhlo J., Karfík, Krupička J., Johanovský, Knotek, Hlůže J., Bouška, Vosáhlo M., Urban, Šíma, Kincl, Racocha
Góly: Racocha 2, Hlůže J., Urban

 

Memoriál Jana Burgera 2018

O tomto víkendu se uskuteční Memoriál Jana Burgera ve Velkém Přítočně s naší účastí.

Celý článek...

 

Hřiště Dobrovíz

Sobota 28.7. od 10.00 hod., přípravný zápas
SK Aritma Praha - FC Písek

Neděle 29.7. od 15.00 hod., mezinárodní zápas
FC Přední Kopanina B - Concordia College
 

Tenisový turnaj

3. ROČNÍK TENISOVÉHO TURNAJE VE ČTYŘHŘE

O POHÁR STAROSTKY 2018 

Celý článek...

 

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 10 z 219

FOTOGALERIE
Fotky z akcí Sokola Dobrovíz nově ZDE
Další zápasy

SO 23.3.  15.00 hod.  Krňany - Dobrovíz

SO 30.3.  15.00 hod.  Dobrovíz - Jinočany

SO 13.4.  16.30 hod.  Dobrovíz - Dobřichovice

Odehrané zápasy

Dobrovíz - Zlonice 6:0 (3:0)

Nižbor - Dobrovíz 1:3 (0:1)

Hředle - Dobrovíz 4:4 (4:0)

Aktuální tabulka

1.
Čisovice
43:16
28
2.
Dobrovíz
33:21
24
3.
Jinočany
32:18
21
4.
Hostivice
31:20
21
5.
Dobříč
31:29
20
6.
Dobřichovice
25:25
15
7.
Zlatníky
25:34
15
8.
Krňany
29:29
14
9.
Psáry33:3213
10.
Štěchovice B
18:27
13
11.
Tuchoměřice
23:24
12
12.
Měchenice
24:34
12
13.
D. Břežany
21:59
11