• TJ Sokol Dobrovíz - oficiální stránky fotbalového klubu
  • TJ Sokol Dobrovíz - oficiální stránky fotbalového klubu
Sponzoři
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Počítadlo
TOPlist
Členové TJ

Seznam členů TJ Sokol Dobrovíz naleznete ZDE

 

TJ Sokol Dobrovíz - oficiální stránky fotbalového klubu

Los Poháru OFS Praha - západ

2. kolo: středa 13.9.2017 od 17.30 hod.
vítěz Kněževes/Roztoky - Dobrovíz
 

Dan Urban

V Pražském fotbalovém magazínu vyšel článek o našem novém spoluhráči - Danovi Urbanovi, ve kterém se o něm mnohé dozvíte. 
 

Program letní přípravy

Tréninky v úterý a čtvrtek od 18 hod., poprvé 25.7.

29.-30.7. Memoriál Jana Burgera ve Velkém Přítočně
v sobotu 29.7. hrajeme s domácím týmem SK Velké Přítočno
další účastníci: SK Družec, TJ Unhošť

5.-6.8. Memoriál F. a Vr. Šmídových v Jenči
v sobotu 5.8. hrajeme se Sokolem Červený Újezd
další účastníci: Sokol Jeneč, SK Lány

12.-13.8. Memoriál obětí fašismu v Dobrovízi
v sobotu 12.8. Dobrovíz - Kněževes
další účastníci: Sokol Velké Přítočno, Sokol Jeneč
 

Rozpis podzim 2017

„A“ – ROZPIS – PODZIM 2017

 

Celý článek...

 

Jakub Krupička v sestavě roku

Sestava roku v okresním přeboru dle trenéra Rudné pro portál www.fotbalunas.cz:

Soukup (Rudná) - Hájek (Štěchovice), Zmeškal (Rudná), Krupička (Dobrovíz), Strnad (Psáry) - Kaucký (Rudná), Paluka (Libčice), Szöcs (Choteč), Peroutka (Holubice) - Punčochář (Libčice), Kravcov (Úhonice)

Do 13.8. můžete dát Kubovi hlas v anketě o Hráče roku.
 

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 10 z 195

FOTOGALERIE
Fotky z akcí Sokola Dobrovíz nově ZDE
Další zápasy

SO 28.10. 14.30 hod.   Dobrovíz - Tuchoměřice

SO 4.11.   14.00 hod.   Všenory - Dobrovíz

SO 11.11.  14.00 hod.  Dobrovíz - Psáry

SO 18.11.  13.30 hod.  Hostivice - Dobrovíz

Odehrané zápasy

Dolní Břežany - Dobrovíz 3:3 (1:1)

Dobrovíz - Zlatníky 4:1 (3:0)

Choteč - Dobrovíz 2:0 (1:0)





Aktuální tabulka
   
1. Dobřichovice 28:8 20
2. Choteč 31:16 19
3. Jinočany 20:18 16
4.Psáry 28:27 16
5. Tuchoměřice 14:16 15
6. Zlatníky 18:13 14
7. Hostivice22:18 14
8. Úhonice 18:22 14
9. Dobrovíz18:14 12
10. Dolní Břežany 22:20 12
11.Měchenice15:1610
12. Štěchovice B 17:22 7
13. Všenory 11:30 4
14. Roztoky13:35 4